Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli (1998) (Vol.3)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli (1998) (Vol.3)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijużi - Mill-Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli (1998) (Vol.3)) |
||
Line 4: | Line 4: | ||
| '''Side 'A'''' | | '''Side 'A'''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Kumitat 1998||[[Mro. Lawrence Bonnici]]||[[Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli]]||[[RTK Studios]]||[[Eugenio Baldacchino]]||1998 | |||
|- | |||
| 02||Dornat||[[Mro. Francis Zammit]]||Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli||RTK Studios||Eugenio Baldacchino||1998 | |||
|- | |||
| 03||Il-Patrijott||[[Mro. Ronnie Debattista]]||Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli||RTK Studios||Eugenio Baldacchino||1998 | |||
|- | |||
| 04||Salette||[[Mro. Vincenzo Ciappara]]||Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli||RTK Studios||Eugenio Baldacchino||1998 | |||
|- | |||
| 05||Connie||[[Mro. Ray Zammit]]||Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli||RTK Studios||Eugenio Baldacchino||1998 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 06||Għalina l-Membri||[[Mro. Richard Bugeja]]||Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli||RTK Studios||Eugenio Baldacchino||1998 | |||
|- | |||
| 07||Il-Patruna||[[Mro. Joe Mifsud]]||Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli||RTK Studios||Eugenio Baldacchino||1998 | |||
|- | |||
| 08||Trijonfanti||[[Mro. William Debattista]]||Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli||RTK Studios||Eugenio Baldacchino||1998 | |||
|- | |||
| 09||Ta' Ġammari||[[Mro. Andrew Caleiro]]||Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli||RTK Studios||Eugenio Baldacchino||1998 | |||
|- | |||
| 10||Innu tal-Banda Santa Marija ta' Ħad-Dingli||[[Mro. Angelo Pace]]||Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli||RTK Studios||Eugenio Baldacchino||1998 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 04:57, 5 September 2019
Festive Marches - Marċi Brijuzi - Fl-Okkażżjoni tat-Twaqqif tal-Banda Santa Marija - 14 ta' Awwissu, 1988 (Vol.No.1) - Mill-Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli (1988)
Side 'A' | ||||||
01 | Kumitat 1998 | Mro. Lawrence Bonnici | Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli | RTK Studios | Eugenio Baldacchino | 1998 |
02 | Dornat | Mro. Francis Zammit | Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli | RTK Studios | Eugenio Baldacchino | 1998 |
03 | Il-Patrijott | Mro. Ronnie Debattista | Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli | RTK Studios | Eugenio Baldacchino | 1998 |
04 | Salette | Mro. Vincenzo Ciappara | Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli | RTK Studios | Eugenio Baldacchino | 1998 |
05 | Connie | Mro. Ray Zammit | Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli | RTK Studios | Eugenio Baldacchino | 1998 |
Side 'B' | ||||||
06 | Għalina l-Membri | Mro. Richard Bugeja | Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli | RTK Studios | Eugenio Baldacchino | 1998 |
07 | Il-Patruna | Mro. Joe Mifsud | Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli | RTK Studios | Eugenio Baldacchino | 1998 |
08 | Trijonfanti | Mro. William Debattista | Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli | RTK Studios | Eugenio Baldacchino | 1998 |
09 | Ta' Ġammari | Mro. Andrew Caleiro | Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli | RTK Studios | Eugenio Baldacchino | 1998 |
10 | Innu tal-Banda Santa Marija ta' Ħad-Dingli | Mro. Angelo Pace | Għaqda Mużikali Santa Marija Dingli | RTK Studios | Eugenio Baldacchino | 1998 |