Difference between revisions of "Festive Marches - 300 Sena Ftuħ u Tberrik tal-Katidral - Marċi Brijuzi - Mis-Soċjeta Filarmonika Leone Band Club - (Sta Marija) (2011)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - 300 Sena Ftuħ u Tberrik tal-Katidral - Marċi Brijuzi - Mis-Soċjeta Filarmonika Leone Band Club - (Sta Marija) (2011)) |
(Arranged Page: Festive Marches - 300 Sena Ftuħ u Tberrik tal-Katidral - Marċi Brijuzi - Mis-Soċjeta Filarmonika Leone Band Club - (Sta Marija) (2011)) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Inno Marcia A Maria Assunta||[[Mro. Vincenzo Ciappara]]||[[Soċjeta Filarmonika Leone Band Club]]||[[PRO Studios]]||[[John Cauchi]]||2011 | |||
|- | |||
| 02||Santa Marija 2011||[[Mro. Emanuel Bugeja]]||Soċjeta Filarmonika Leone Band Club||PRO Studios||John Cauchi||2011 | |||
|- | |||
| 03||De Carlo March||[[Mro. George Gambin]]||Soċjeta Filarmonika Leone Band Club||PRO Studios||John Cauchi||2011 | |||
|- | |||
| 04||Ċensina||[[Mro. Raymond Sciberras]]||Soċjeta Filarmonika Leone Band Club||PRO Studios||John Cauchi||2011 | |||
|- | |||
| 05||Laurel Leaves||Mro. Vincenzo Ciappara||Soċjeta Filarmonika Leone Band Club||PRO Studios||John Cauchi||2011 | |||
|- | |||
| 06||Glorious||[[Mro. Luiġi Bongailas]]||Soċjeta Filarmonika Leone Band Club||PRO Studios||John Cauchi||2011 | |||
|- | |||
| 07||Santiago di Cuba||[[Mro. Joseph Abela Scolaro]]||Soċjeta Filarmonika Leone Band Club||PRO Studios||John Cauchi||2011 | |||
|- | |||
| 08||Frankie: Ħamsin Sena Bandist||[[Mro. Andrew Coleiro]]||Soċjeta Filarmonika Leone Band Club||PRO Studios||John Cauchi||2011 | |||
|- | |||
| 09||Entre Rios||[[Mro. Joseph Azzopardi]]||Soċjeta Filarmonika Leone Band Club||PRO Studios||John Cauchi||2011 | |||
|- | |||
| 10||Zorro ||[[Maġġur Anthony Aquilina]]||Soċjeta Filarmonika Leone Band Club||PRO Studios||John Cauchi||2011 | |||
|- | |||
| 11||Għaddew Għoxrin..!!||[[Mro. Colin Attard]]||Soċjeta Filarmonika Leone Band Club||PRO Studios||John Cauchi||2011 | |||
|- | |||
| 12||Innu Banda Leone||[[Mro . Ġiuseppe Stivala]]||Soċjeta Filarmonika Leone Band Club||PRO Studios||John Cauchi||2011 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 19:29, 10 April 2020
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Inno Marcia A Maria Assunta | Mro. Vincenzo Ciappara | Soċjeta Filarmonika Leone Band Club | PRO Studios | John Cauchi | 2011 |
02 | Santa Marija 2011 | Mro. Emanuel Bugeja | Soċjeta Filarmonika Leone Band Club | PRO Studios | John Cauchi | 2011 |
03 | De Carlo March | Mro. George Gambin | Soċjeta Filarmonika Leone Band Club | PRO Studios | John Cauchi | 2011 |
04 | Ċensina | Mro. Raymond Sciberras | Soċjeta Filarmonika Leone Band Club | PRO Studios | John Cauchi | 2011 |
05 | Laurel Leaves | Mro. Vincenzo Ciappara | Soċjeta Filarmonika Leone Band Club | PRO Studios | John Cauchi | 2011 |
06 | Glorious | Mro. Luiġi Bongailas | Soċjeta Filarmonika Leone Band Club | PRO Studios | John Cauchi | 2011 |
07 | Santiago di Cuba | Mro. Joseph Abela Scolaro | Soċjeta Filarmonika Leone Band Club | PRO Studios | John Cauchi | 2011 |
08 | Frankie: Ħamsin Sena Bandist | Mro. Andrew Coleiro | Soċjeta Filarmonika Leone Band Club | PRO Studios | John Cauchi | 2011 |
09 | Entre Rios | Mro. Joseph Azzopardi | Soċjeta Filarmonika Leone Band Club | PRO Studios | John Cauchi | 2011 |
10 | Zorro | Maġġur Anthony Aquilina | Soċjeta Filarmonika Leone Band Club | PRO Studios | John Cauchi | 2011 |
11 | Għaddew Għoxrin..!! | Mro. Colin Attard | Soċjeta Filarmonika Leone Band Club | PRO Studios | John Cauchi | 2011 |
12 | Innu Banda Leone | Mro . Ġiuseppe Stivala | Soċjeta Filarmonika Leone Band Club | PRO Studios | John Cauchi | 2011 |