Difference between revisions of "Hyms Marches - Innijiet - Omm Beltna 2000 Festa Ta' L-Immakulata Kunċiżżjoni - Soċjeta' Filarmonika San Ġorġ, Bormla (2000)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Hyms Marches - Innijiet - Omm Beltna 2000 Festa Ta' L-Immakulata Kunċiżżjoni - Soċjeta' Filarmonika San Ġorġ, Bormla (2000)) |
(Arranged Page: Hyms Marches - Innijiet - Omm Beltna 2000 Festa Ta' L-Immakulata Kunċiżżjoni - Soċjeta' Filarmonika San Ġorġ, Bormla (2000)) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
|- | |- | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Hyms Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Popolari Omm Beltna||[[Mro. Raymond Sciberras]]||[[Sunny Aquilina]]||[[Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla]]||[[Boffa Studios]]||[[Joe Boffa Jr.]]||2000 | |||
|- | |||
| 02||Tislima lil Marija Immakulata||[[Mro. Carmelo Ciantar]]||[[Dun Karm Psaila]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||2000 | |||
|- | |||
| 03||Innu lill-Belt Cospicua||Mro. Raymond Sciberras||Sunny Aquilina||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||2000 | |||
|- | |||
| 04||Innu Marċ lill-Banda San Ġorġ ta' Bormla||Mro. Raymond Sciberras||Sunny Aquilina||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||2000 | |||
|- | |||
| 05||Omaggio Alla San Girgio||[[Mro. Francesco Gobel]]||||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||2000 | |||
|- | |||
| 06||Fanfara - Ave Maria||||[[Prof Anastasju Cuschieri]] O.C.||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||2000 | |||
|- | |||
| 07||Innu l-Kbir Lill-Immakulata Kunċiżżjoni||[[Mro. Carlo Diacono]]||Prof. Anastasju Cuschieri O.C.||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||2000 | |||
|- | |||
| 08||Innu Marċ lill-Kunċiżżjoni||[[Mro. Vincenzo Ciappara]]||[[Dun Frans Camilleri]]||Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla||Boffa Studios||Joe Boffa Jr. ||2000 | |||
|- | |||
|} | |||
* [[Maria Esmeralda Galea]] (Soprano), [[John Galea]] Tenore, [[Alfred Camilleri]] Baritono, |
Revision as of 05:06, 30 April 2020
No | Hyms Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year | |
01 | Innu Popolari Omm Beltna | Mro. Raymond Sciberras | Sunny Aquilina | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2000 |
02 | Tislima lil Marija Immakulata | Mro. Carmelo Ciantar | Dun Karm Psaila | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2000 |
03 | Innu lill-Belt Cospicua | Mro. Raymond Sciberras | Sunny Aquilina | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2000 |
04 | Innu Marċ lill-Banda San Ġorġ ta' Bormla | Mro. Raymond Sciberras | Sunny Aquilina | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2000 |
05 | Omaggio Alla San Girgio | Mro. Francesco Gobel | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2000 | |
06 | Fanfara - Ave Maria | Prof Anastasju Cuschieri O.C. | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2000 | |
07 | Innu l-Kbir Lill-Immakulata Kunċiżżjoni | Mro. Carlo Diacono | Prof. Anastasju Cuschieri O.C. | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2000 |
08 | Innu Marċ lill-Kunċiżżjoni | Mro. Vincenzo Ciappara | Dun Frans Camilleri | Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 2000 |
- Maria Esmeralda Galea (Soprano), John Galea Tenore, Alfred Camilleri Baritono,