Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Għaqda Każin Banda San Filep (1996)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Għaqda Każin Banda San Filep (1996)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Għaqda Każin Banda San Filep (1996)) |
||
Line 6: | Line 6: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Innu Popolari (1920)||[[Giuseppe Caruana]]||[[Għaqda Każin Banda San Filep]]||[[Boffa Studios]]||[[Joe Boffa Jr.]]||1996 | |||
|- | |||
| 02||Chevalie||[[Philip Attard]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1996 | |||
|- | |||
| 03||Unbeatables||[[Sandro Bezzina]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1996 | |||
|- | |||
| 04||Unconquered||[[John Ciantar]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1996 | |||
|- | |||
| 05||Molineux||[[John J. Pace]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1996 | |||
|- | |||
| 06||L-Ewwel Banda||[[Emmanuel Bugeja]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1996 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 07||Karmnu u Lieni||[[Peter Paul Ciantar]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1996 | |||
|- | |||
| 08||Nikita||[[Andrew Colerio]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1996 | |||
|- | |||
| 09||Bugiani||[[Joe Gatt]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1996 | |||
|- | |||
| 10||La Corona||[[Raymond Fenech]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1996 | |||
|- | |||
| 11||David u Katia||[[Michael Ciantar]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1996 | |||
|- | |||
| 12||Innu Tal-Banda (1928)||[[Adeodato Gatt]]||Għaqda Każin Banda San Filep||Boffa Studios||Joe Boffa Jr.||1996 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 04:50, 2 September 2020
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Popolari (1920) | Giuseppe Caruana | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1996 |
02 | Chevalie | Philip Attard | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1996 |
03 | Unbeatables | Sandro Bezzina | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1996 |
04 | Unconquered | John Ciantar | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1996 |
05 | Molineux | John J. Pace | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1996 |
06 | L-Ewwel Banda | Emmanuel Bugeja | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1996 |
Side 'B' | ||||||
07 | Karmnu u Lieni | Peter Paul Ciantar | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1996 |
08 | Nikita | Andrew Colerio | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1996 |
09 | Bugiani | Joe Gatt | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1996 |
10 | La Corona | Raymond Fenech | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1996 |
11 | David u Katia | Michael Ciantar | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1996 |
12 | Innu Tal-Banda (1928) | Adeodato Gatt | Għaqda Każin Banda San Filep | Boffa Studios | Joe Boffa Jr. | 1996 |