Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Mill-Għaqda Mużikali San Mikiel, Żabbar (1996)"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Mill-Għaqda Mużikali San Mikiel, Żabbar (1996)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Mill-Għaqda Mużikali San Mikiel, Żabbar (1996)) |
||
Line 5: | Line 5: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Tislima Lill-Madonna Tal-Grazzja||[[Lorenzo Galea]]||[[Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jnr.]]||1996 | |||
|- | |||
| 02||Evviva l-Banda Tagħna ||[[Charles Wallace Suda]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1996 | |||
|- | |||
| 03||Santos||[[David Agius]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1996 | |||
|- | |||
| 04||Melita||[[Anthony Aquilina]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1996 | |||
|- | |||
| 05||Magnus||[[Andrew Coleiro]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1996 | |||
|- | |||
| 06||L-Ewwel Banda Żabbarija fi Sqallija||[[Archibald Mizzi]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1996 | |||
|- | |||
| 07||Bernardette||[[Ronald Pisani]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1996 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 08||Vinceremos||Archibald Mizzi||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1996 | |||
|- | |||
| 09||La Singorarita||Anthony Aquilina||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1996 | |||
|- | |||
| 10||Iż-Żbejjagħ||[[Philip Gatt]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1996 | |||
|- | |||
| 11||Tmeni Anniversarju||Andrew Coleiro||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1996 | |||
|- | |||
| 12||Bejn Żewġ Iħbieb||[[Emmanuel Bugeja]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1996 | |||
|- | |||
| 13||Sku High||[[Luigi Bongailas]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1996 | |||
|- | |||
| 14||Amigos||David Agius||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1996 | |||
|- | |||
| 15||Innu tal-Banda San Mikiel||[[Antonio Micallef]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1996 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 20:13, 30 December 2020
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Tislima Lill-Madonna Tal-Grazzja | Lorenzo Galea | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1996 |
02 | Evviva l-Banda Tagħna | Charles Wallace Suda | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1996 |
03 | Santos | David Agius | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1996 |
04 | Melita | Anthony Aquilina | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1996 |
05 | Magnus | Andrew Coleiro | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1996 |
06 | L-Ewwel Banda Żabbarija fi Sqallija | Archibald Mizzi | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1996 |
07 | Bernardette | Ronald Pisani | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1996 |
Side 'B' | ||||||
08 | Vinceremos | Archibald Mizzi | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1996 |
09 | La Singorarita | Anthony Aquilina | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1996 |
10 | Iż-Żbejjagħ | Philip Gatt | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1996 |
11 | Tmeni Anniversarju | Andrew Coleiro | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1996 |
12 | Bejn Żewġ Iħbieb | Emmanuel Bugeja | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1996 |
13 | Sku High | Luigi Bongailas | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1996 |
14 | Amigos | David Agius | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1996 |
15 | Innu tal-Banda San Mikiel | Antonio Micallef | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1996 |