Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Festa tal-Madonna tal-Grazzji 1997 (Vol.2) - Mill-Għaqda Mużikali San Mikiel, Żabbar (1997)"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Festa tal-Madonna tal-Grazzji 1997 (Vol.2) - Mill-Għaqda Mużikali San Mikiel, Żabbar (1997)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Festa tal-Madonna tal-Grazzji 1997 (Vol.2) - Mill-Għaqda Mużikali San Mikiel, Żabbar (1997)) |
||
Line 5: | Line 5: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Salvu||[[Francis Zammit]]||[[Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jnr.]]||1997 | |||
|- | |||
| 02||200 Sena Belt||[[Emmanuel Bugeja]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1997 | |||
|- | |||
| 03||Toronto||[[Archibald Mizzi]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1997 | |||
|- | |||
| 04||Citta Graziosa Hompesch||[[Anthony Aquilina]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1997 | |||
|- | |||
| 05||Seville||[[John Theuma]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1997 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 06||Joe Le Ber||[[David Caruana]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1997 | |||
|- | |||
| 07||Juvecentos||John Theuma||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1997 | |||
|- | |||
| 08||El Toro||Archibald Mizzi||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1997 | |||
|- | |||
| 09||Ferdinand Von Homoesch||[[Andrew Coleiro]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1997 | |||
|- | |||
| 10||Innu Marċ 'San Mikiel'||[[Luigi Bongailas]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1997 | |||
|- | |||
| 11||Innu tal-Banda San Mikiel||[[Antonio Micallef]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1997 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 20:22, 30 December 2020
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Salvu | Francis Zammit | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1997 |
02 | 200 Sena Belt | Emmanuel Bugeja | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1997 |
03 | Toronto | Archibald Mizzi | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1997 |
04 | Citta Graziosa Hompesch | Anthony Aquilina | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1997 |
05 | Seville | John Theuma | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1997 |
Side 'B' | ||||||
06 | Joe Le Ber | David Caruana | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1997 |
07 | Juvecentos | John Theuma | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1997 |
08 | El Toro | Archibald Mizzi | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1997 |
09 | Ferdinand Von Homoesch | Andrew Coleiro | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1997 |
10 | Innu Marċ 'San Mikiel' | Luigi Bongailas | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1997 |
11 | Innu tal-Banda San Mikiel | Antonio Micallef | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1997 |