Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Mill-Għaqda Mużikali San Mikiel, Żabbar (1993)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Mill-Għaqda Mużikali San Mikiel, Żabbar (1993)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Mill-Għaqda Mużikali San Mikiel, Żabbar (1993)) |
||
(4 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 5: | Line 5: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Tislima Lill-Madonna Tal-Grazzja||[[Lorenzo Galea]]||[[Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jnr.]]||1993 | |||
|- | |||
| 02||Briju u Allegrija ||[[Charles W. Suda]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1993 | |||
|- | |||
| 03||Kummissjoni Żgħażagħ (il-5 Anniversarju)||[[David Agius (bandmaster)]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1993 | |||
|- | |||
| 04||Venere||[[Luigi Bongailas]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1993 | |||
|- | |||
| 05||Lass Trick||[[Archibald Mizzi]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1993 | |||
|- | |||
| 06||Christs||[[Joseph Boffa Jnr]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1993 | |||
|- | |||
| 07||Bejn Żewġt iħbieb||[[Ronnie Pisani]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1993 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 08||Vinceremus||Archibald Mizzi||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1993 | |||
|- | |||
| 09||Guitareros||[[Anthony Aquilina]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1993 | |||
|- | |||
| 10||Serjeta||[[Raymond Fenech]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1993 | |||
|- | |||
| 11||Il-Wirki||Archibald Mizzi||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1993 | |||
|- | |||
| 12||Il-Maħżen il-Ġdid||[[Eukar Bugeja]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1993 | |||
|- | |||
| 13||Champions For Ever||[[Stephen Craus]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1993 | |||
|- | |||
| 14||25 Sena Patri||[[Francis Zammit]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1993 | |||
|- | |||
| 15||Innu tal-Banda San Mikiel||[[Antonio Micallef]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1993 | |||
|- | |||
|} | |||
[[Category:Festive Marches]] | |||
[[Category:Cassettes released by band clubs in Malta]] | |||
[[Category:Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar]] |
Latest revision as of 05:03, 26 March 2021
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Tislima Lill-Madonna Tal-Grazzja | Lorenzo Galea | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1993 |
02 | Briju u Allegrija | Charles W. Suda | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1993 |
03 | Kummissjoni Żgħażagħ (il-5 Anniversarju) | David Agius (bandmaster) | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1993 |
04 | Venere | Luigi Bongailas | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1993 |
05 | Lass Trick | Archibald Mizzi | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1993 |
06 | Christs | Joseph Boffa Jnr | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1993 |
07 | Bejn Żewġt iħbieb | Ronnie Pisani | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1993 |
Side 'B' | ||||||
08 | Vinceremus | Archibald Mizzi | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1993 |
09 | Guitareros | Anthony Aquilina | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1993 |
10 | Serjeta | Raymond Fenech | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1993 |
11 | Il-Wirki | Archibald Mizzi | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1993 |
12 | Il-Maħżen il-Ġdid | Eukar Bugeja | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1993 |
13 | Champions For Ever | Stephen Craus | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1993 |
14 | 25 Sena Patri | Francis Zammit | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1993 |
15 | Innu tal-Banda San Mikiel | Antonio Micallef | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1993 |