Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Mill-Għaqda Mużikali San Mikiel, Żabbar (1987)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Mill-Għaqda Mużikali San Mikiel, Żabbar (1987)) |
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Mill-Għaqda Mużikali San Mikiel, Żabbar (1987)) |
||
Line 5: | Line 5: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Tislima Lill-Madonna tal-Grazzji||[[Loreno Gonzi]]||[[Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar]]||[[Cutajar HiFi Record Shop]] [[Żabbar]]||||1987 | |||
|- | |||
| 02||San Mikiel 1987||[[Charles w. Suda]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Cutajar HiFi Record Shop, Żabbar||||1987 | |||
|- | |||
| 03||Echo of The Emerald||[[Luigi Bongailas]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Cutajar HiFi Record Shop, Żabbar||||1987 | |||
|- | |||
| 04||Valley of Roses||[[John Mamo]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Cutajar HiFi Record Shop, Żabbar||||1987 | |||
|- | |||
| 05||Peter||[[Adeodato Gatt]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Cutajar HiFi Record Shop, Żabbar||||1987 | |||
|- | |||
| 06||Aħna ta' l-Istilla||[[Anthony Aquilina]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Cutajar HiFi Record Shop, Żabbar||||1987 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 07||Lorlu`||[[Salvinu Fabri]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Cutajar HiFi Record Shop, Żabbar||||1987 | |||
|- | |||
| 08||Bandalori Ġodda||[[Andrew Coleiro]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Cutajar HiFi Record Shop, Żabbar||||1987 | |||
|- | |||
| 09||Victory||[[Vincenzo Ciappara]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Cutajar HiFi Record Shop, Żabbar||||1987 | |||
|- | |||
| 10||Anġlu||[[Lawrence Borg]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Cutajar HiFi Record Shop, Żabbar||||1987 | |||
|- | |||
| 11||Tal-Bajda||[[Joseph Busuttil]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Cutajar HiFi Record Shop, Żabbar||||1987 | |||
|- | |||
| 12||Innu Banda San Mikiel||[[Anthony Micallef]]||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Cutajar HiFi Record Shop, Żabbar||||1987 | |||
|- | |||
|} | |} |
Revision as of 12:48, 12 June 2021
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Tislima Lill-Madonna tal-Grazzji | Loreno Gonzi | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Cutajar HiFi Record Shop Żabbar | 1987 | |
02 | San Mikiel 1987 | Charles w. Suda | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Cutajar HiFi Record Shop, Żabbar | 1987 | |
03 | Echo of The Emerald | Luigi Bongailas | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Cutajar HiFi Record Shop, Żabbar | 1987 | |
04 | Valley of Roses | John Mamo | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Cutajar HiFi Record Shop, Żabbar | 1987 | |
05 | Peter | Adeodato Gatt | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Cutajar HiFi Record Shop, Żabbar | 1987 | |
06 | Aħna ta' l-Istilla | Anthony Aquilina | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Cutajar HiFi Record Shop, Żabbar | 1987 | |
Side 'B' | ||||||
07 | Lorlu` | Salvinu Fabri | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Cutajar HiFi Record Shop, Żabbar | 1987 | |
08 | Bandalori Ġodda | Andrew Coleiro | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Cutajar HiFi Record Shop, Żabbar | 1987 | |
09 | Victory | Vincenzo Ciappara | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Cutajar HiFi Record Shop, Żabbar | 1987 | |
10 | Anġlu | Lawrence Borg | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Cutajar HiFi Record Shop, Żabbar | 1987 | |
11 | Tal-Bajda | Joseph Busuttil | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Cutajar HiFi Record Shop, Żabbar | 1987 | |
12 | Innu Banda San Mikiel | Anthony Micallef | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Cutajar HiFi Record Shop, Żabbar | 1987 |