Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal-Għaxaq) (1987) (Vol.01)"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal-Għaxaq) (1987) (Vol.01)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal-Għaxaq) (1987) (Vol.01)) |
||
Line 5: | Line 5: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01 || Innu San Ġużepp || [[Pawlino Vella]] || [[Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq)]] || [[Boffa Studios]] || [[Joseph Boffa Jr]] || [[Peter Vassallo]] || 1987 | |||
|- | |||
| 02 || Il-Meravilja || [[Michael Ciantar]] || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Josepg Boffa || Peter Vassallo || 1987 | |||
|- | |||
| 03 || Forza Ċensu Tagħna || [[Anthony Aquilina]] || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Josepg Boffa || Peter Vassallo || 1987 | |||
|- | |||
| 04 || Kashmir || [[Andrew Coleiro]] || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Josepg Boffa || Peter Vassallo || 1987 | |||
|- | |||
| 05 || Tislima || Andrew Coleiro || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Josepg Boffa || Peter Vassallo || 1987 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 06 || Ale' Salvatore || [[Raymond Sciberras]] || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Josepg Boffa || Peter Vassallo || 1987 | |||
|- | |||
| 07 || Sefora' || [[Giuseppe Maria Barbara]] || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Josepg Boffa || Peter Vassallo || 1987 | |||
|- | |||
| 08 || Id F'Id || [[Emmanuel Bugeja]] || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Josepg Boffa || Peter Vassallo || 1987 | |||
|- | |||
| 09 || La Vincitrice || Andrew Coleiro || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Josepg Boffa || Peter Vassallo || 1987 | |||
|- | |||
| 10 || Merħba Lis-Surmast Andrew Coleiro || Andrew Coleiro || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Josepg Boffa || Peter Vassallo || 1987 | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Revision as of 09:37, 29 June 2023
Side 'A' | |||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year | |
01 | Innu San Ġużepp | Pawlino Vella | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr | Peter Vassallo | 1987 |
02 | Il-Meravilja | Michael Ciantar | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Josepg Boffa | Peter Vassallo | 1987 |
03 | Forza Ċensu Tagħna | Anthony Aquilina | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Josepg Boffa | Peter Vassallo | 1987 |
04 | Kashmir | Andrew Coleiro | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Josepg Boffa | Peter Vassallo | 1987 |
05 | Tislima | Andrew Coleiro | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Josepg Boffa | Peter Vassallo | 1987 |
Side 'B' | |||||||
06 | Ale' Salvatore | Raymond Sciberras | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Josepg Boffa | Peter Vassallo | 1987 |
07 | Sefora' | Giuseppe Maria Barbara | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Josepg Boffa | Peter Vassallo | 1987 |
08 | Id F'Id | Emmanuel Bugeja | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Josepg Boffa | Peter Vassallo | 1987 |
09 | La Vincitrice | Andrew Coleiro | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Josepg Boffa | Peter Vassallo | 1987 |
10 | Merħba Lis-Surmast Andrew Coleiro | Andrew Coleiro | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Josepg Boffa | Peter Vassallo | 1987 |