Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Mill-Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) (Vol.05) (1994)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Mill-Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) (Vol.05) (1994)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Mill-Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) (Vol.05) (1994)) |
||
(One intermediate revision by the same user not shown) | |||
Line 5: | Line 5: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01 || Innu Lil San Ġużepp || [[Pawlino Vella]] || [[Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq)]] || [[Boffa Studios]] || [[Joseph Boffa Jr.]] || 1994 | |||
|- | |||
| 02 || Karm Dor || [[Raymond Fenech]] || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr.|| 1994 | |||
|- | |||
| 03 || Memorable Day || [[Giuseppe Maria Barbara]] || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr.|| 1994 | |||
|- | |||
| 04 || Deo Gratias || [[Ronald Pisani]] || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr.|| 1994 | |||
|- | |||
| 05 || Suelia || [[Paul Schembri]] || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr.|| 1994 | |||
|- | |||
| '''Side 'A'''' | |||
|- | |||
| 06 || La Corona || Raymond Fenech || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr.|| 1994 | |||
|- | |||
| 07 || Guns 'n' Roses || [[Archibald Mizzi]] || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr.|| 1994 | |||
|- | |||
| 08 || Lucky Star || [[Alfred Farrugia]] || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr.|| 1994 | |||
|- | |||
| 09 || Nikita || [[Andrew Coleiro]] || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr.|| 1994 | |||
|- | |||
| 10 || Il-Ġamay || [[Emmanuel Bugeja]] || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr.|| 1994 | |||
|- | |||
| 11 || Innu Banda San Ġużepp || Andrew Coleiro || Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr.|| 1994 | |||
|- | |||
|} | |||
[[Category:Festive Marches]] | [[Category:Festive Marches]] | ||
[[Category:Cassettes released by band clubs in Malta]] | [[Category:Cassettes released by band clubs in Malta]] | ||
[[Category:Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq)]] | [[Category:Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq)]] | ||
[[Category:1994 Cassettes releases by band clubs in Malta]] |
Latest revision as of 13:47, 8 February 2024
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu Lil San Ġużepp | Pawlino Vella | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1994 |
02 | Karm Dor | Raymond Fenech | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1994 |
03 | Memorable Day | Giuseppe Maria Barbara | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1994 |
04 | Deo Gratias | Ronald Pisani | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1994 |
05 | Suelia | Paul Schembri | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1994 |
Side 'A' | ||||||
06 | La Corona | Raymond Fenech | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1994 |
07 | Guns 'n' Roses | Archibald Mizzi | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1994 |
08 | Lucky Star | Alfred Farrugia | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1994 |
09 | Nikita | Andrew Coleiro | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1994 |
10 | Il-Ġamay | Emmanuel Bugeja | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1994 |
11 | Innu Banda San Ġużepp | Andrew Coleiro | Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq) | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1994 |