Difference between revisions of "Music Releases Cd's from Maltese & Gozitans Band Clubs in 2024"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Music Releases Cd's from Maltese & Gozitans Band Clubs in 2024) |
(Arranged Page: Music Releases Cd's from Maltese & Gozitans Band Clubs in 2024) |
||
(32 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 9: | Line 9: | ||
| 02||[[Valletta]]||[[Società Filarmonica Nazionale La Valette]]||[[Festive Marches - Marċi Brijużi - Ġabra ta' tlett Cd's b' Aqwa Marċi Brijużi - 150 Anniversarju (1874 - 2024) - Società Filarmonica Nazionale La Valette]]||03.02.2024||Marċi Brijużi | | 02||[[Valletta]]||[[Società Filarmonica Nazionale La Valette]]||[[Festive Marches - Marċi Brijużi - Ġabra ta' tlett Cd's b' Aqwa Marċi Brijużi - 150 Anniversarju (1874 - 2024) - Società Filarmonica Nazionale La Valette]]||03.02.2024||Marċi Brijużi | ||
|- | |- | ||
| 03||[[Ħal Għaxaq]]||[[Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq)]]||[[]]||03.03.2024||Marċi Brijużi | | 03||[[Ħal Għaxaq]]||[[Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq)]]||[[Festive Marches - Marċi Brijużi - Ġabra ta' Marċi Festivi (2024) - Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal-Għaxaq)]]||03.03.2024||Marċi Brijużi | ||
|- | |||
| 04||[[Floriana]]||[[Vilhena Band Club]]||[[Festive Marches - Marċi Brijużi - Fl-Okkażjoni Tal-150 Anniversarju mit-Twaqqif tas-Soċjeta Filarmonika Vilhena (1874-2024)]]||03.04.2024||Marċi Brijużi | |||
|- | |||
| 05||[[Ħal Tarxien]]||[[Għaqda Mużikali Marija Annunzjata Ħal Tarxien A.D. 1862]]||[[Tifħir Mużikali lil MARIJA ANNUNZJATA Sultana, Omm u Patruna ta' Ħal Tarxien]]||01.05.2024||Marċi Brijużi | |||
|- | |||
| 06||[[Santa Venera]]||[[Soċjeta Filarmonika Santa Venera]]||[[Marċi Brijużi 2024]]||05.05.2024||Marċi Brijużi | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Line 23: | Line 29: | ||
| 03||[[Bormla]] ([[Palazzo Paolino Vassallo]]) [[Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla]]||Mro.[[Etienne Spiteri]]||[[Funeral Marches - Marċi Funebri - Dejjem F'Qalbna (2024) - Marċi ta' Mro. Etienne Spiteri (2024)]]||18.02.2024||Marċi Funebri | | 03||[[Bormla]] ([[Palazzo Paolino Vassallo]]) [[Soċjeta Filarmonika San Ġorġ Bormla]]||Mro.[[Etienne Spiteri]]||[[Funeral Marches - Marċi Funebri - Dejjem F'Qalbna (2024) - Marċi ta' Mro. Etienne Spiteri (2024)]]||18.02.2024||Marċi Funebri | ||
|- | |- | ||
| 04||[[Ħal Għaxaq]]||[[Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq)]]||[[]]||03.03.2024||Marċi Funebri | | 04||[[Ħal Għaxaq]]||[[Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq)]]||[[Funeral Marches - Marċi Funebri - Ġabra ta' Marċi Funebri (2024) - Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal-Għaxaq)]]||03.03.2024||Marċi Funebri | ||
|- | |||
| 04||[[Valletta]]||[[Società Filarmonica Nazionale La Valette]]||[[Funeral Marches - Marċi Funebri - 150 Sena Teċċellenza (1874 - 2024) - Mis-Società Filarmonica Nazionale La Valette - (2024)]]||09.03.2024||Marċi Funebri | |||
|- | |||
| 05||[[Ħal-Luqa]]||[[Għaqda Mużikali Sant' Andrija]]||[[Funeral Marches - Marċi Funebri - Sanguis Christi - Għaqda Mużikali Sant' Andrija - (2024)]]||11.03.2024||Marċi Funebri | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Line 37: | Line 47: | ||
| 03||[[Ħal Qormi]]||[[Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri]]||[[Kollezzjoni ta' 6 Cassettes li ħarġu matul is-snin b'Marċi Funebri b'(Vol.6) (1996) u (Vol.11) (2008)]]||02.03.2024||Marċi Funebri | | 03||[[Ħal Qormi]]||[[Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri]]||[[Kollezzjoni ta' 6 Cassettes li ħarġu matul is-snin b'Marċi Funebri b'(Vol.6) (1996) u (Vol.11) (2008)]]||02.03.2024||Marċi Funebri | ||
|- | |- | ||
| 04||[[ | | 04||[[Ħal Għaxaq]]||[[Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq)]]||[[Festive Marches - Marċi Brijużi - Ġabra ta' Marċi Festivi (2024) - Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal-Għaxaq)]]||03.03.2024||Marċi Brijużi | ||
|- | |- | ||
| 05||[[Ħal | | 05||[[Ħal Għaxaq]]||[[Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal Għaxaq)]]||[[Funeral Marches - Marċi Funebri - Ġabra ta' Marċi Funebri (2024) - Għaqda Mużikali San Ġużepp (Ħal-Għaxaq)]]||03.03.2024||Marċi Funebri | ||
|- | |- | ||
| 06||[[Valletta]]||[[Società Filarmonica Nazionale La Valette]]||[[Funeral Marches - Marċi Funebri - 150 Sena Teċċellenza (1874 - 2024) - Mis-Società Filarmonica Nazionale La Valette - (2024)]]||09.03.2024||Marċi Funebri | |||
|- | |||
| 07||[[Ħal-Luqa]]||[[Għaqda Mużikali Sant' Andrija]]||[[Funeral Marches - Marċi Funebri - Sanguis Christi - Għaqda Mużikali Sant' Andrija - (2024)]]||11.03.2024||Marċi Funebri | |||
|- | |||
| 08||[[Floriana]]||[[Vilhena Band Club]]||[[Festive Marches - Marċi Brijużi - Fl-Okkażjoni Tal-150 Anniversarju mit-Twaqqif tas-Soċjeta Filarmonika Vilhena (1874-2024)]]||03.04.2024||Marċi Brijużi | |||
|- | |||
|} | |||
== Oħrajn == | |||
{| class="wikitable sortable" | |||
|- | |||
! '''No''' !! '''Villages''' !! '''Band Clubs or Others''' !! '''Name of CD''' !! '''Date Issue''' !! '''Type''' | |||
|- | |||
| 01||[[Il-Ħamrun]]||[[Diversi Mużiċisti]]||[[L-Akbar Ġrajja - Innijiet B'Rabta Mal-Passjoni Tal-Mulej (2024)]]||15.03.2024|| Innijiet Reliġjużi | |||
|- | |||
| 02||[[Ħal Tarxien]]||[[Għaqda Mużikali Marija Annunzjata Ħal Tarxien A.D. 1862]]||[[Mużika Għall-Festa Fil-Knisja (2024)]]||01.05.2024|| Innijiet Reliġjużi | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Latest revision as of 14:25, 6 May 2024
Din hija lista ta' CDs u USB li ħarġu mill-Baned f'Malta u f' Għawdex matul is-sena 2024.
Oħrajn
No | Villages | Band Clubs or Others | Name of CD | Date Issue | Type |
---|---|---|---|---|---|
01 | Il-Ħamrun | Diversi Mużiċisti | L-Akbar Ġrajja - Innijiet B'Rabta Mal-Passjoni Tal-Mulej (2024) | 15.03.2024 | Innijiet Reliġjużi |
02 | Ħal Tarxien | Għaqda Mużikali Marija Annunzjata Ħal Tarxien A.D. 1862 | Mużika Għall-Festa Fil-Knisja (2024) | 01.05.2024 | Innijiet Reliġjużi |