Difference between revisions of "Sbieħ il-Milied"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Sbieħ il-Milied) |
(Arranged Page: Sbieħ il-Milied) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
! CD. No.1 | ! CD. No.1 | ||
|} | |||
{| class="wikitable" | |||
! No !! Songs !! Singers !! Year !! Lyrics !! Composer | |||
|- | |||
| 01 || It-Tħabbira ta ' L-Anġlu || [[X-Tend]] || 1991 || [[Charles Dalli]] || [[X-Tend]] | |||
|- | |||
| 02 || Il- Christmas Father || X-Tend || 1991 || Charles Dalli || X-Tend | |||
|- | |||
| 03 || Tini Tini żmien il-Milied || X-Tend || 1991 || Charles Dalli || X-Tend | |||
|- | |||
| 04 || Ejjew Maltin Ningħaqsu || X-Tend || 1991 || Charles Dalli || X-Tend | |||
|- | |||
| 05 || Il-Vjaġġ ejjew nagħmlu Party || X-Tend || 1991 || Charles Dalli || X-Tend | |||
|- | |||
| 06 || Doqqu Doqqu Qniepen Doqqu || X-Tend || 1991 || Charles Dalli || X-Tend | |||
|- | |||
| 07 || Awguri || X-Tend || 1991 || Charles Dalli || X-Tend | |||
|- | |||
| 08 || Saraw għall-Anġlu || X-Tend || 1991 || Charles Dalli || X-Tend | |||
|- | |||
| 09 || Ġewwa il-Grotta Nigħxu Ftit Fil-Kwiet || X-Tend || 1991 || Charles Dalli || X-Tend | |||
|- | |||
| 10 || Reġa Wasal Il-Milied , Ninu Ninu tal-Milied || X-Tend || 1991 || Charles Dalli || X-Tend | |||
|- | |||
| 11 || Din Id-Dinja Sabiħa (Ma Neqirduhiex) || X-Tend || 1991 || Charles Dalli || X-Tend | |||
|- | |||
| 12 || Il-Wasla Tas-Slaten Maġi || X-Tend || 1991 || Charles Dalli || X-Tend | |||
|- | |||
| 13 || Ġabra T'Għana tradizzjonali tal-Milied || X-Tend || 1991 || Charles Dalli || X-Tend | |||
|} | |||
{| class="wikitable" | |||
! CD. No.2 | |||
|} | |} |
Revision as of 07:39, 17 December 2022
CD. No.1 |
---|
No | Songs | Singers | Year | Lyrics | Composer |
---|---|---|---|---|---|
01 | It-Tħabbira ta ' L-Anġlu | X-Tend | 1991 | Charles Dalli | X-Tend |
02 | Il- Christmas Father | X-Tend | 1991 | Charles Dalli | X-Tend |
03 | Tini Tini żmien il-Milied | X-Tend | 1991 | Charles Dalli | X-Tend |
04 | Ejjew Maltin Ningħaqsu | X-Tend | 1991 | Charles Dalli | X-Tend |
05 | Il-Vjaġġ ejjew nagħmlu Party | X-Tend | 1991 | Charles Dalli | X-Tend |
06 | Doqqu Doqqu Qniepen Doqqu | X-Tend | 1991 | Charles Dalli | X-Tend |
07 | Awguri | X-Tend | 1991 | Charles Dalli | X-Tend |
08 | Saraw għall-Anġlu | X-Tend | 1991 | Charles Dalli | X-Tend |
09 | Ġewwa il-Grotta Nigħxu Ftit Fil-Kwiet | X-Tend | 1991 | Charles Dalli | X-Tend |
10 | Reġa Wasal Il-Milied , Ninu Ninu tal-Milied | X-Tend | 1991 | Charles Dalli | X-Tend |
11 | Din Id-Dinja Sabiħa (Ma Neqirduhiex) | X-Tend | 1991 | Charles Dalli | X-Tend |
12 | Il-Wasla Tas-Slaten Maġi | X-Tend | 1991 | Charles Dalli | X-Tend |
13 | Ġabra T'Għana tradizzjonali tal-Milied | X-Tend | 1991 | Charles Dalli | X-Tend |
CD. No.2 |
---|