Difference between revisions of "Music Releases Cd's from Maltese & Gozitans Band Clubs in 2024"
Jump to navigation
Jump to search
(→Oħrajn) |
(Arranged Page: Music Releases Cd's from Maltese & Gozitans Band Clubs in 2024) |
||
Line 14: | Line 14: | ||
|- | |- | ||
| 05||[[Ħal Tarxien]]||[[Għaqda Mużikali Marija Annunzjata Ħal Tarxien A.D. 1862]]||[[Tifħir Mużikali lil MARIJA ANNUNZJATA Sultana, Omm u Patruna ta' Ħal Tarxien]]||01.05.2024||Marċi Brijużi | | 05||[[Ħal Tarxien]]||[[Għaqda Mużikali Marija Annunzjata Ħal Tarxien A.D. 1862]]||[[Tifħir Mużikali lil MARIJA ANNUNZJATA Sultana, Omm u Patruna ta' Ħal Tarxien]]||01.05.2024||Marċi Brijużi | ||
|- | |||
| 06||[[Santa Venera]]||[[Soċjeta' Filarmonika Santa Venera V.M. A.Sd. 1964]]||[[Marċi Brijużi 2024]]||05.05.2024||Marċi Brijużi | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Revision as of 14:22, 6 May 2024
Din hija lista ta' CDs u USB li ħarġu mill-Baned f'Malta u f' Għawdex matul is-sena 2024.
Oħrajn
No | Villages | Band Clubs or Others | Name of CD | Date Issue | Type |
---|---|---|---|---|---|
01 | Il-Ħamrun | Diversi Mużiċisti | L-Akbar Ġrajja - Innijiet B'Rabta Mal-Passjoni Tal-Mulej (2024) | 15.03.2024 | Innijiet Reliġjużi |
02 | Ħal Tarxien | Għaqda Mużikali Marija Annunzjata Ħal Tarxien A.D. 1862 | Mużika Għall-Festa Fil-Knisja (2024) | 01.05.2024 | Innijiet Reliġjużi |