Difference between revisions of "Festival Marches - Marċi Brijużi (2019) - Mis-Soċjeta Filarmonika 11 ta' Frar (2019)"
Jump to navigation
Jump to search
(Include Page: Festival Marches - Marċi Brijużi (2019) - Mis-Soċjeta Filarmonika 11 ta' Frar (2019)) |
(Arranged Page: Festival Marches - Marċi Brijużi (2019) - Mis-Soċjeta Filarmonika 11 ta' Frar (2019)) |
||
Line 1: | Line 1: | ||
{| | {| {{table}} | ||
''' | | align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''''' | ||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''Marċi Brijuzi mill-Banda (2019)''' | |||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''''' | |||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''''' | |||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''''' | |||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''''' | |||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''''' | |||
| align="center" style="background:#f0f0f0;"|'''''' | |||
|- | |- | ||
| | | No||Marches||Composer||Productions||Recording||Studios||Recording Engineer||Year | ||
|- | |- | ||
| 01|| | | 01||Innu lill Maria Immakulata||Mro. [[Ġużeppie Caruana]] Arr. Mro.[[Josef Grech]]||[[Soċjeta Filamonika 11 ta' Frar]]||[[Sierra Publications Ltd]]||[[Santa Marija Palace]] [[Mqabba]]||[[John Cauchi]]||2019 | ||
|- | |- | ||
| 02|| | | 02||Is-Surmast tas_Surmastrijiet||Mro. [[Joseph Caruana]]||Soċjeta Filamonika 11 ta' Frar||Sierra Publications Ltd||Santa Marija Palace, Mqabba||John Cauchi||2019 | ||
|- | |- | ||
| 03|| | | 03||Atalanta||Mro. [[Carmelo Caruana]]||Soċjeta Filamonika 11 ta' Frar||Sierra Publications Ltd||Santa Marija Palace, Mqabba||John Cauchi||2019 | ||
|- | |- | ||
| 04|| | | 04||Sorretto||Mro. [[Orazio Cachia]]||Soċjeta Filamonika 11 ta' Frar||Sierra Publications Ltd||Santa Marija Palace, Mqabba||John Cauchi||2019 | ||
|- | |- | ||
| 05|| | | 05||Gran Torero||Chev. Mro.[[Abel. Joseph Mizzi]]||Soċjeta Filamonika 11 ta' Frar||Sierra Publications Ltd||Santa Marija Palace, Mqabba||John Cauchi||2019 | ||
|- | |- | ||
| 06|| | | 06||Ole Torero||Mro. [[Josef Grech]]||Soċjeta Filamonika 11 ta' Frar||Sierra Publications Ltd||Santa Marija Palace, Mqabba||John Cauchi||2019 | ||
|- | |- | ||
| 07|| | | 07||Valley Of Roses||Mro. [[Prof Dr. Charles Zammit]]||Soċjeta Filamonika 11 ta' Frar||Sierra Publications Ltd||Santa Marija Palace, Mqabba||John Cauchi||2019 | ||
|- | |- | ||
| 08|| | | 08||Al Pacino||Mro. [[David Agius]]||Soċjeta Filamonika 11 ta' Frar||Sierra Publications Ltd||Santa Marija Palace, Mqabba||John Cauchi||2019 | ||
|- | |- | ||
| 09|| | | 09||Fiesta||[[Maġġur Anthony Aquilina]]||Soċjeta Filamonika 11 ta' Frar||Sierra Publications Ltd||Santa Marija Palace, Mqabba||John Cauchi||2019 | ||
|- | |- | ||
| 10||Alla | | 10||Tango Alla Marcia||Mro. [[Andrew Coleiro]]||Soċjeta Filamonika 11 ta' Frar||Sierra Publications Ltd||Santa Marija Palace, Mqabba||John Cauchi||2019 | ||
|- | |- | ||
| 11|| | | 11||Salette||Mro. [[Vincenzio Ciappara]]||Soċjeta Filamonika 11 ta' Frar||Sierra Publications Ltd||Santa Marija Palace, Mqabba||John Cauchi||2019 | ||
|- | |||
| 12||Veritas||Mro. [[Luiġi Bongailas]]||Soċjeta Filamonika 11 ta' Frar||Sierra Publications Ltd||Santa Marija Palace, Mqabba||John Cauchi||2019 | |||
|- | |||
| 13||Hibs Champions||Mro. [[Joseph Xuereb]]||Soċjeta Filamonika 11 ta' Frar||Sierra Publications Ltd||Santa Marija Palace, Mqabba||John Cauchi||2019 | |||
|- | |||
| 14||Innu Popolari Madonna ta' Lourdes||Chev. Mro. Abel. Joseph Mizzi||Soċjeta Filamonika 11 ta' Frar||Sierra Publications Ltd||Santa Marija Palace, Mqabba||John Cauchi||2019 | |||
|- | |||
| 15||Innu Marċ Banda Lourdes||Chev. Mro. Abel. Joseph Mizzi||Soċjeta Filamonika 11 ta' Frar||Sierra Publications Ltd||Santa Marija Palace, Mqabba||John Cauchi||2019 | |||
|- | |||
| 16||Innu tal-Banda||Mro. Joseph Caruana||Soċjeta Filamonika 11 ta' Frar||Sierra Publications Ltd||Santa Marija Palace, Mqabba||John Cauchi||2019 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Revision as of 16:29, 7 March 2020
' | Marċi Brijuzi mill-Banda (2019) | ' | ' | ' | ' | ' | ' |
No | Marches | Composer | Productions | Recording | Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Innu lill Maria Immakulata | Mro. Ġużeppie Caruana Arr. Mro.Josef Grech | Soċjeta Filamonika 11 ta' Frar | Sierra Publications Ltd | Santa Marija Palace Mqabba | John Cauchi | 2019 |
02 | Is-Surmast tas_Surmastrijiet | Mro. Joseph Caruana | Soċjeta Filamonika 11 ta' Frar | Sierra Publications Ltd | Santa Marija Palace, Mqabba | John Cauchi | 2019 |
03 | Atalanta | Mro. Carmelo Caruana | Soċjeta Filamonika 11 ta' Frar | Sierra Publications Ltd | Santa Marija Palace, Mqabba | John Cauchi | 2019 |
04 | Sorretto | Mro. Orazio Cachia | Soċjeta Filamonika 11 ta' Frar | Sierra Publications Ltd | Santa Marija Palace, Mqabba | John Cauchi | 2019 |
05 | Gran Torero | Chev. Mro.Abel. Joseph Mizzi | Soċjeta Filamonika 11 ta' Frar | Sierra Publications Ltd | Santa Marija Palace, Mqabba | John Cauchi | 2019 |
06 | Ole Torero | Mro. Josef Grech | Soċjeta Filamonika 11 ta' Frar | Sierra Publications Ltd | Santa Marija Palace, Mqabba | John Cauchi | 2019 |
07 | Valley Of Roses | Mro. Prof Dr. Charles Zammit | Soċjeta Filamonika 11 ta' Frar | Sierra Publications Ltd | Santa Marija Palace, Mqabba | John Cauchi | 2019 |
08 | Al Pacino | Mro. David Agius | Soċjeta Filamonika 11 ta' Frar | Sierra Publications Ltd | Santa Marija Palace, Mqabba | John Cauchi | 2019 |
09 | Fiesta | Maġġur Anthony Aquilina | Soċjeta Filamonika 11 ta' Frar | Sierra Publications Ltd | Santa Marija Palace, Mqabba | John Cauchi | 2019 |
10 | Tango Alla Marcia | Mro. Andrew Coleiro | Soċjeta Filamonika 11 ta' Frar | Sierra Publications Ltd | Santa Marija Palace, Mqabba | John Cauchi | 2019 |
11 | Salette | Mro. Vincenzio Ciappara | Soċjeta Filamonika 11 ta' Frar | Sierra Publications Ltd | Santa Marija Palace, Mqabba | John Cauchi | 2019 |
12 | Veritas | Mro. Luiġi Bongailas | Soċjeta Filamonika 11 ta' Frar | Sierra Publications Ltd | Santa Marija Palace, Mqabba | John Cauchi | 2019 |
13 | Hibs Champions | Mro. Joseph Xuereb | Soċjeta Filamonika 11 ta' Frar | Sierra Publications Ltd | Santa Marija Palace, Mqabba | John Cauchi | 2019 |
14 | Innu Popolari Madonna ta' Lourdes | Chev. Mro. Abel. Joseph Mizzi | Soċjeta Filamonika 11 ta' Frar | Sierra Publications Ltd | Santa Marija Palace, Mqabba | John Cauchi | 2019 |
15 | Innu Marċ Banda Lourdes | Chev. Mro. Abel. Joseph Mizzi | Soċjeta Filamonika 11 ta' Frar | Sierra Publications Ltd | Santa Marija Palace, Mqabba | John Cauchi | 2019 |
16 | Innu tal-Banda | Mro. Joseph Caruana | Soċjeta Filamonika 11 ta' Frar | Sierra Publications Ltd | Santa Marija Palace, Mqabba | John Cauchi | 2019 |