Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Tislima Lill-Prinċep tal-Marċi Maltin Luigi Bongailas - Mill-Għaqda Mużikali San Mikiel, Żabbar (1991)"
Jump to navigation
Jump to search
(Included Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Tislima Lill-Prinċep tal-Marċi Maltin Luigi Bongailas - Mill-Għaqda Mużikali San Mikiel, Żabbar (1991)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Tislima Lill-Prinċep tal-Marċi Maltin Luigi Bongailas - Mill-Għaqda Mużikali San Mikiel, Żabbar (1991)) |
||
Line 5: | Line 5: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studio'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01||Encho Of the Emerald||[[Luigi Bongailas]]||[[Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jnr.]]||1991 | |||
|- | |||
| 02||Matador||Luigi Bongailas||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1991 | |||
|- | |||
| 03||Mary Grace 1969||Luigi Bongailas||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1991 | |||
|- | |||
| 04||Invincible||Luigi Bongailas||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1991 | |||
|- | |||
| 05||Josette||Luigi Bongailas||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1991 | |||
|- | |||
| '''Side 'B'''' | |||
|- | |||
| 06||Blue River Immagination||Luigi Bongailas||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1991 | |||
|- | |||
| 07||Immagination||Luigi Bongailas||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1991 | |||
|- | |||
| 08||Lady Of Spain||Luigi Bongailas||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1991 | |||
|- | |||
| 09||Mother Of Graces||Luigi Bongailas||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1991 | |||
|- | |||
| 10||Attar Of Roses||Luigi Bongailas||Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr.||1991 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 13:34, 2 April 2021
Side 'A' | ||||||
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studio | Recording Engineer | Year |
01 | Encho Of the Emerald | Luigi Bongailas | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1991 |
02 | Matador | Luigi Bongailas | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1991 |
03 | Mary Grace 1969 | Luigi Bongailas | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1991 |
04 | Invincible | Luigi Bongailas | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1991 |
05 | Josette | Luigi Bongailas | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1991 |
Side 'B' | ||||||
06 | Blue River Immagination | Luigi Bongailas | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1991 |
07 | Immagination | Luigi Bongailas | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1991 |
08 | Lady Of Spain | Luigi Bongailas | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1991 |
09 | Mother Of Graces | Luigi Bongailas | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1991 |
10 | Attar Of Roses | Luigi Bongailas | Għaqda Madonna tal-Grazzja Banda San Mikiel Żabbar | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr. | 1991 |