Difference between revisions of "Festive Marches - Marċi Brijuzi - Għeluq is-60 sena Tal-Għaqda tal-Mużika Trinita Qaddisa - Marsa (1949 - 2009)"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Għeluq is-60 sena Tal-Għaqda tal-Mużika Trinita Qaddisa - Marsa (1949 - 2009)) |
(Arranged Page: Festive Marches - Marċi Brijuzi - Għeluq is-60 sena Tal-Għaqda tal-Mużika Trinita Qaddisa - Marsa (1949 - 2009)) |
||
Line 3: | Line 3: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Production'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01 || President Ġdid || [[Ugo Buhagiar]] || [[Soċjeta Mużikali Trinita Qaddisa]] || [[Boffa Studios]] || [[Joseph Boffa Jr.]] || 1999 | |||
|- | |||
| 02 || Manchester Utd || [[Giuseppe Maria Barbara]] || Soċjeta Mużikali Trinita Qaddisa || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1999 | |||
|- | |||
| 03 || Ambaxxatur || [[Abel Joseph Mizzi]] || Soċjeta Mużikali Trinita Qaddisa || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1999 | |||
|- | |||
| 04 || Jade Neil || [[Quintin Zammit]] || Soċjeta Mużikali Trinita Qaddisa || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1999 | |||
|- | |||
| 05 || 60 Anniversarju || [[Christ Sciberras]] || Soċjeta Mużikali Trinita Qaddisa || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1999 | |||
|- | |||
| 06 || Aħdar Rebbieħ || [[Andrew Coleiro]] || Soċjeta Mużikali Trinita Qaddisa || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1999 | |||
|- | |||
| 07 || Don Quoxote || [[John Theuma]] || Soċjeta Mużikali Trinita Qaddisa || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1999 | |||
|- | |||
| 08 || Planċier Ġdid || [[Ronald Pisami]] || Soċjeta Mużikali Trinita Qaddisa || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1999 | |||
|- | |||
| 09 || Marakabelle || [[Archibald Mizzi]] || Soċjeta Mużikali Trinita Qaddisa || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1999 | |||
|- | |||
| 10 || Starlette || [[Luigi Bongailas]] || Soċjeta Mużikali Trinita Qaddisa || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1999 | |||
|- | |||
| 11 || Excelsior || [[Anthony Aquilina]] || Soċjeta Mużikali Trinita Qaddisa || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1999 | |||
|- | |||
| 12 || Salette || [[Vincenzo Ciappara]] || Soċjeta Mużikali Trinita Qaddisa || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1999 | |||
|- | |||
| 13 || Innu Marċ tal-Banda || Giuseppe Maria Barbara || Soċjeta Mużikali Trinita Qaddisa || Boffa Studios || Joseph Boffa Jr. || 1999 | |||
|- | |||
|} | |} | ||
Revision as of 17:16, 17 March 2024
No | Marches | Composer | Production | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | President Ġdid | Ugo Buhagiar | Soċjeta Mużikali Trinita Qaddisa | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1999 |
02 | Manchester Utd | Giuseppe Maria Barbara | Soċjeta Mużikali Trinita Qaddisa | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1999 |
03 | Ambaxxatur | Abel Joseph Mizzi | Soċjeta Mużikali Trinita Qaddisa | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1999 |
04 | Jade Neil | Quintin Zammit | Soċjeta Mużikali Trinita Qaddisa | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1999 |
05 | 60 Anniversarju | Christ Sciberras | Soċjeta Mużikali Trinita Qaddisa | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1999 |
06 | Aħdar Rebbieħ | Andrew Coleiro | Soċjeta Mużikali Trinita Qaddisa | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1999 |
07 | Don Quoxote | John Theuma | Soċjeta Mużikali Trinita Qaddisa | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1999 |
08 | Planċier Ġdid | Ronald Pisami | Soċjeta Mużikali Trinita Qaddisa | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1999 |
09 | Marakabelle | Archibald Mizzi | Soċjeta Mużikali Trinita Qaddisa | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1999 |
10 | Starlette | Luigi Bongailas | Soċjeta Mużikali Trinita Qaddisa | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1999 |
11 | Excelsior | Anthony Aquilina | Soċjeta Mużikali Trinita Qaddisa | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1999 |
12 | Salette | Vincenzo Ciappara | Soċjeta Mużikali Trinita Qaddisa | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1999 |
13 | Innu Marċ tal-Banda | Giuseppe Maria Barbara | Soċjeta Mużikali Trinita Qaddisa | Boffa Studios | Joseph Boffa Jr. | 1999 |