Difference between revisions of "Marċi Brijużi 2019"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Marċi Brijużi 2019 - Text) |
(Arranged Page: Marċi Brijużi 2019 - Text) |
||
Line 4: | Line 4: | ||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | | '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 01|| | | 01||Christer||Mro. [[Archibald Mizzi]]||[[Soċjeta Mużikali San't Antnin]]||[[Alan Schembri]]||2019 | ||
|- | |- | ||
| 02||35th. Anniversary||Mro. [[Emmanuel Giordmaina]]||Soċjeta Mużikali San't Antnin||Alan Schembri||2019 | |||
|- | |||
| 03||Zorro||Maġ. [[Anthony Aquilina]]||Soċjeta Mużikali San't Antnin||Alan Schembri||2019 | |||
|- | |||
| 04||Sasis||Mro. [[Roderick Bugeja]]||Soċjeta Mużikali San't Antnin||Alan Schembri||2019 | |||
|- | |||
| 05||L-Aħwa ta' Patist||Mro. [[Andrew Cdoliero]]||Soċjeta Mużikali San't Antnin||Alan Schembri||2019 | |||
|- | |||
| 06||Borom||Mro. [[Ronnie Pisani]]||Soċjeta Mużikali San't Antnin||Alan Schembri||2019 | |||
|- | |||
| 07||Adriana||Mro. [[Archibald Mizzi]]||Soċjeta Mużikali San't Antnin||Alan Schembri||2019 | |||
|- | |||
| 08||Benny tal-Bronk||Mro. [[Alex Bezzina]]||Soċjeta Mużikali San't Antnin||Alan Schembri||2019 | |||
|- | |||
| 09||Ginella||Mro. [[Emanuel Brincat]]||Soċjeta Mużikali San't Antnin||Alan Schembri||2019 | |||
|- | |||
| 10||Ġuis Frendo||Maġ. [[Anthony Aquilina]]||Soċjeta Mużikali San't Antnin||Alan Schembri||2019 | |||
|- | |||
| 11||Il-Ħabib tiegħi il-Bambini||Mro. [[Emmanuel Giordmaina]]||Soċjeta Mużikali San't Antnin||Alan Schembri||2019 | |||
|- | |||
| 12||Grande Guilio||Mro. [[Archibald Mizzi]]||Soċjeta Mużikali San't Antnin||Alan Schembri||2019 | |||
|- | |||
| 13||Innu Tal-Banda Sant' Antnin||Mro. [[Emanuel Brincat]]||Soċjeta Mużikali San't Antnin||Alan Schembri||2019 | |||
|- | |||
|} |
Revision as of 19:29, 18 May 2019
Festive Marches 2019 - Mużikali Sant' Antnin Band Club
No | Marches | Composer | Productions | Recording Engineer | Year |
01 | Christer | Mro. Archibald Mizzi | Soċjeta Mużikali San't Antnin | Alan Schembri | 2019 |
02 | 35th. Anniversary | Mro. Emmanuel Giordmaina | Soċjeta Mużikali San't Antnin | Alan Schembri | 2019 |
03 | Zorro | Maġ. Anthony Aquilina | Soċjeta Mużikali San't Antnin | Alan Schembri | 2019 |
04 | Sasis | Mro. Roderick Bugeja | Soċjeta Mużikali San't Antnin | Alan Schembri | 2019 |
05 | L-Aħwa ta' Patist | Mro. Andrew Cdoliero | Soċjeta Mużikali San't Antnin | Alan Schembri | 2019 |
06 | Borom | Mro. Ronnie Pisani | Soċjeta Mużikali San't Antnin | Alan Schembri | 2019 |
07 | Adriana | Mro. Archibald Mizzi | Soċjeta Mużikali San't Antnin | Alan Schembri | 2019 |
08 | Benny tal-Bronk | Mro. Alex Bezzina | Soċjeta Mużikali San't Antnin | Alan Schembri | 2019 |
09 | Ginella | Mro. Emanuel Brincat | Soċjeta Mużikali San't Antnin | Alan Schembri | 2019 |
10 | Ġuis Frendo | Maġ. Anthony Aquilina | Soċjeta Mużikali San't Antnin | Alan Schembri | 2019 |
11 | Il-Ħabib tiegħi il-Bambini | Mro. Emmanuel Giordmaina | Soċjeta Mużikali San't Antnin | Alan Schembri | 2019 |
12 | Grande Guilio | Mro. Archibald Mizzi | Soċjeta Mużikali San't Antnin | Alan Schembri | 2019 |
13 | Innu Tal-Banda Sant' Antnin | Mro. Emanuel Brincat | Soċjeta Mużikali San't Antnin | Alan Schembri | 2019 |