Difference between revisions of "60 Marċ Brijuż Mill-Arkivju - (1983-1984),(1985-1986),(1987-1988),(1989-1990),(1991-1992),(1993-1994), u 12 il-Marċ Brijuż ġdid (2023-2024), u 7 Innijiet Ġorġjani"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: 60 Marċ Brijuż Mill-Arkivju - (1983-1984),(1985-1986),(1987-1988),(1989-1990),(1991-1992),(1993-1994), u 12 il-Marċ Brijuż ġdid (2023-2024), u 7 Innijiet Ġorġjani) |
m (added Category:2023 USB releases by band clubs in Malta using HotCat) |
||
(12 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
Line 1: | Line 1: | ||
'''This USB flash drive release contains a compilation of albums previously released on cassette and CD.''' | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
| | | '''No''' || '''Marches''' || '''Composer''' ||'''Productions''' || '''Recording Studios''' || '''Recording Engineer''' || '''Year''' | ||
|- | |- | ||
| | | 01||Il-Kavallier||[[Abel Joseph Mizzi]]||[[Għaqda Mużikali San Ġorg Martri]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jnr]]||1983-1984 | ||
|- | |- | ||
| | | 02||Fredmar||[[Archibald Mizzi]]||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||1983-1984 | ||
|- | |- | ||
| | | 03||23rd. April||[[Michael Zammit]]||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||1983-1984 | ||
|- | |- | ||
| | | 04||Jum it 30 ta’ Mejju, 1982||[[Anġelo Pace]]||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||1983-1984 | ||
|- | |- | ||
| | | 05||Our President Ismael||Abel Joseph Mizzi||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||1983-1984 | ||
|- | |- | ||
| | | 06||21st. March 1978||Archibald Mizzi||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||1983-1984 | ||
|- | |- | ||
| | | 07||Il-Vera Dilettanti||[[Henry Attard]]||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||1983-1984 | ||
|- | |- | ||
| 08||Tal-Werqa||[[Andrew Coleiro]]||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||1983-1984 | |||
| 08||Tal-Werqa||[[Andrew Coleiro]]||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" | |||
|- | |- | ||
| '''No''' || '''Marches''' || '''Composer''' ||'''Productions''' || '''Recording Studios''' || '''Recording Engineer''' || '''Year''' | |||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | |||
|- | |- | ||
| 09||L-Ambaxxatur||Abel Joseph Mizzi||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri||[[Emmanuel Portelli]]||Emmanuel Portelli||1985-1986 | | 09||L-Ambaxxatur||Abel Joseph Mizzi||[[Għaqda Mużikali San Ġorg Martri]]||[[Emmanuel Portelli]]||Emmanuel Portelli||1985-1986 | ||
|- | |- | ||
| 10||Lill-Ħbieb||[[George Debono]]||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri||Emmanuel Portelli||Emmanuel Portelli||1985-1986 | | 10||Lill-Ħbieb||[[George Debono]]||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri||Emmanuel Portelli||Emmanuel Portelli||1985-1986 | ||
Line 49: | Line 46: | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" | |||
|- | |- | ||
| '''No''' || '''Marches''' || '''Composer''' ||'''Productions''' || '''Recording Studios''' || '''Recording Engineer''' || '''Year''' | |||
| '''No'''||'''Marches'''||'''Composer'''||'''Productions'''||'''Recording Studios'''||'''Recording Engineer'''||'''Year''' | |||
|- | |- | ||
| 18||In-Nannu Pickard||Abel Joseph Mizzi||[[Għaqda Mużikali San Ġorg Martri]]||Emmanuel Portelli||Emmanuel Portelli||1987-1988 | | 18||In-Nannu Pickard||Abel Joseph Mizzi||[[Għaqda Mużikali San Ġorg Martri]]||Emmanuel Portelli||Emmanuel Portelli||1987-1988 | ||
Line 73: | Line 68: | ||
| 26||Anici||Archibald Mizzi||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri||Emmanuel Portelli||Emmanuel Portelli||1987-1988 | | 26||Anici||Archibald Mizzi||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri||Emmanuel Portelli||Emmanuel Portelli||1987-1988 | ||
|- | |- | ||
|} | |||
{| class="wikitable" | |||
|- | |- | ||
| | | '''No''' || '''Marches''' || '''Composer''' ||'''Productions''' || '''Recording Studios''' || '''Recording Engineer''' || '''Year''' | ||
|- | |- | ||
| | | 27||Fredvie||Abel Joseph Mizzi||[[Għaqda Mużikali San Ġorg Martri]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jnr]]||1989-1990 | ||
|- | |- | ||
| | | 28||Montecu||Archibald Mizzi||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||1989-1990 | ||
|- | |- | ||
| | | 29||Joyful Trumpets||[[Hector H. Dalli]]||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||1989-1990 | ||
|- | |- | ||
| | | 30||Ruben ||Abel Joseph Mizzi||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||1989-1990 | ||
|- | |- | ||
| | | 31||Tal-Werqa||Archibald Mizzi||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||1989-1990 | ||
|- | |- | ||
| | | 32||Saturno||[[Joseph Azzopardi]]||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||1989-1990 | ||
|- | |- | ||
| | | 33||The Champ||Abel Joseph Mizzi||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||1989-1990 | ||
|- | |- | ||
| | | 34||Asswero||[[Anthony Aquilina]]||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||1989-1990 | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" | |||
|- | |- | ||
| | | '''No''' || '''Marches''' || '''Composer''' ||'''Productions''' || '''Recording Studios''' || '''Recording Engineer''' || '''Year''' | ||
|- | |- | ||
| | | 35||Pat Fre Mar||Abel Joseph Mizzi||[[Għaqda Mużikali San Ġorg Martri]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jnr]]||1991-1992 | ||
|- | |- | ||
| | | 36||Neloup||Archibald Mizzi||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||1991-1992 | ||
|- | |- | ||
| | | 37||Ryanne||Henry Attard||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||1991-1992 | ||
|- | |- | ||
| | | 38||250 Anniversarju||John Theuma||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||1991-1992 | ||
|- | |- | ||
| | | 39||Bonpacello||[[Vincenzo Ciappara]]||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||1991-1992 | ||
|- | |- | ||
| | | 40||Little Shawn||Abel Joseph Mizzi||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||1991-1992 | ||
|- | |- | ||
| | | 41||La Corrida||Archibald Mizzi||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||1991-1992 | ||
|- | |- | ||
| | | 42||Il-President il-Ġdid||Emmanuel Bugeja||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||1991-1992 | ||
|- | |- | ||
| | | 43||Manweli||Anthony Aquilina||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||1991-1992 | ||
|- | |- | ||
| 44||Elrenia||[[Brian Bugeja]]||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||1991-1992 | |||
| 44||Elrenia||[[Brian Bugeja]]||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" | |||
|- | |- | ||
| | | '''No''' || '''Marches''' || '''Composer''' ||'''Productions''' || '''Recording Studios''' || '''Recording Engineer''' || '''Year''' | ||
|- | |- | ||
| | | 45||F'Għeluq il-Mitt Sena||Abel Joseph Mizzi||[[Għaqda Mużikali San Ġorg Martri]]||[[Boffa Studios]]||[[Joseph Boffa Jnr]]||1993-1994 | ||
|- | |- | ||
| | | 46||Lil Fundaturi Ġiuseppe Farrugia||Archibald Mizzi||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||1993-1994 | ||
|- | |- | ||
| | | 47||Lil Bandisti u Soċi ||Henry Attard||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||1993-1994 | ||
|- | |- | ||
| | | 48||Tal-Werqa||Archibald Mizzi||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||1993-1994 | ||
|- | |- | ||
| | | 49||Festa ta San Ġorġ Association Toronto||Archibald Mizzi||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||1993-1994 | ||
|- | |- | ||
| | | 50||Lil Attivisti Soċi Nisa||Abel Joseph Mizzi||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||1993-1994 | ||
|- | |- | ||
| | | 51||Il-Bandalora l-Ġdida||John Theuma||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||1993-1994 | ||
|- | |- | ||
| | | 52||Lis-Surmastrijiet Diretturi tas-Soċjeta||[[Raymond Sciberras]]||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||1993-1994 | ||
|- | |- | ||
| 53||Lil Presidenti tas-Soċjeta||[[Alfred Farrugia (bandmaster)|Alfred Farrugia]]||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr||1993-1994 | |||
| 53||Lil Presidenti tas-Soċjeta||[[Alfred Farrugia (bandmaster)]]||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri||Boffa Studios||Joseph Boffa Jnr | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" | |||
|- | |- | ||
| '''No''' || '''Marches''' || '''Composer''' ||'''Productions''' || '''Recording Studios''' || '''Recording Engineer''' || '''Year''' | | '''No''' || '''Marches''' || '''Composer''' ||'''Productions''' || '''Recording Studios''' || '''Recording Engineer''' || '''Year''' | ||
|- | |- | ||
| 54 || Lilly || Archibald Mizzi]] || Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri || || [[Owen Caruana]] || 2023 | | 54 || Lilly || [[Archibald Mizzi]] || [[Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri]] || || [[Owen Caruana]] || 2023 | ||
|- | |- | ||
| 55 || Kumitat Ġdid || [[Christopher Tanti]] || Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri || || Owen Caruana || 2023 | | 55 || Kumitat Ġdid || [[Christopher Tanti]] || Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri || || Owen Caruana || 2023 | ||
Line 182: | Line 172: | ||
|} | |} | ||
== Innijiet == | |||
{| class="wikitable" | |||
|- | |||
| '''No''' || '''Marches''' || '''Composer''' ||'''Lyrics''' ||'''Productions''' | |||
|- | |- | ||
| 66||Tislima lill-Għaqda tan-Nar 23 ta'April||Archibald Mizzi | | 66||Tislima lill-Għaqda tan-Nar 23 ta'April||[[Archibald Mizzi]] || [[George Bianchi]]||[[Għaqda Mużikali San Ġorg Martri]] | ||
|- | |- | ||
| 67||Innu Popolari Fjur tal-Martri||[[Ġiuseppi Camilleri]]||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | | 67||Innu Popolari Fjur tal-Martri||[[Ġiuseppi Camilleri]]|| ||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | ||
|- | |- | ||
| 68||Innu Marċ Ġorġi Tagħna||Archibald Mizzi||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | | 68||Innu Marċ Ġorġi Tagħna||Archibald Mizzi|| ||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | ||
|- | |- | ||
| 69||Innu Marċ Tal-Banda||Abel Joseph Mizzi||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | | 69||Innu Marċ Tal-Banda||[[Abel Joseph Mizzi]]|| ||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | ||
|- | |- | ||
| 70||Innu Marċ Banda San Ġorġ Martri||[[Anton Muscat Azzopardi]]||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | | 70||Innu Marċ Banda San Ġorġ Martri||[[Anton Muscat Azzopardi]]|| ||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | ||
|- | |- | ||
| 71||Innu Marċ Banda San Ġorġ Martri ||Abel Joseph Mizzi||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | | 71||Innu Marċ Banda San Ġorġ Martri ||Abel Joseph Mizzi|| ||Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | ||
|- | |- | ||
| 72||Ħruġ tal-Istatwa (1985) Irrekordjat dirett minn Emanuel Portelli | | 72||Ħruġ tal-Istatwa (1985)|| || ||Irrekordjat dirett minn [[Emanuel Portelli]] | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Line 205: | Line 198: | ||
[[Category:USB flash drives released by band clubs in Malta]] | [[Category:USB flash drives released by band clubs in Malta]] | ||
[[Category:Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri]] | [[Category:Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri]] | ||
[[Category:2023 USB releases by band clubs in Malta]] |
Latest revision as of 11:45, 17 June 2023
This USB flash drive release contains a compilation of albums previously released on cassette and CD.
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
01 | Il-Kavallier | Abel Joseph Mizzi | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 1983-1984 |
02 | Fredmar | Archibald Mizzi | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 1983-1984 |
03 | 23rd. April | Michael Zammit | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 1983-1984 |
04 | Jum it 30 ta’ Mejju, 1982 | Anġelo Pace | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 1983-1984 |
05 | Our President Ismael | Abel Joseph Mizzi | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 1983-1984 |
06 | 21st. March 1978 | Archibald Mizzi | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 1983-1984 |
07 | Il-Vera Dilettanti | Henry Attard | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 1983-1984 |
08 | Tal-Werqa | Andrew Coleiro | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 1983-1984 |
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
09 | L-Ambaxxatur | Abel Joseph Mizzi | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Emmanuel Portelli | Emmanuel Portelli | 1985-1986 |
10 | Lill-Ħbieb | George Debono | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Emmanuel Portelli | Emmanuel Portelli | 1985-1986 |
11 | Festa Ġeorġjana | Henry Attard | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Emmanuel Portelli | Emmanuel Portelli | 1985-1986 |
12 | Joseph | Abel Joseph Mizzi | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Emmanuel Portelli | Emmanuel Portelli | 1985-1986 |
13 | Dave George | Archibald Mizzi | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Emmanuel Portelli | Emmanuel Portelli | 1985-1986 |
14 | OctRosDon | George Bianchi | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Emmanuel Portelli | Emmanuel Portelli | 1985-1986 |
15 | Il-Faċċata tal-Każin | John Theuma | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Emmanuel Portelli | Emmanuel Portelli | 1985-1986 |
16 | L-Eroj tal-Kappadoċċia | Emmanuel Bugeja | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Emmanuel Portelli | Emmanuel Portelli | 1985-1986 |
17 | Georgette | Charles Tahir | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Emmanuel Portelli | Emmanuel Portelli | 1985-1986 |
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
18 | In-Nannu Pickard | Abel Joseph Mizzi | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Emmanuel Portelli | Emmanuel Portelli | 1987-1988 |
19 | Como | Archibald Mizzi | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Emmanuel Portelli | Emmanuel Portelli | 1987-1988 |
20 | Silviana | Henry Attard | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Emmanuel Portelli | Emmanuel Portelli | 1987-1988 |
21 | Ant Louise | Abel Joseph Mizzi | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Emmanuel Portelli | Emmanuel Portelli | 1987-1988 |
22 | 25 Anniversarju Surmast Direttur | Archibald Mizzi | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Emmanuel Portelli | Emmanuel Portelli | 1987-1988 |
23 | Davrin | Abel Joseph Mizzi | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Emmanuel Portelli | Emmanuel Portelli | 1987-1988 |
24 | Id-Dijadema | George Bianchi | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Emmanuel Portelli | Emmanuel Portelli | 1987-1988 |
25 | Soldiers on Parade | Abel Joseph Mizzi | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Emmanuel Portelli | Emmanuel Portelli | 1987-1988 |
26 | Anici | Archibald Mizzi | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Emmanuel Portelli | Emmanuel Portelli | 1987-1988 |
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
27 | Fredvie | Abel Joseph Mizzi | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 1989-1990 |
28 | Montecu | Archibald Mizzi | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 1989-1990 |
29 | Joyful Trumpets | Hector H. Dalli | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 1989-1990 |
30 | Ruben | Abel Joseph Mizzi | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 1989-1990 |
31 | Tal-Werqa | Archibald Mizzi | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 1989-1990 |
32 | Saturno | Joseph Azzopardi | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 1989-1990 |
33 | The Champ | Abel Joseph Mizzi | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 1989-1990 |
34 | Asswero | Anthony Aquilina | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 1989-1990 |
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
35 | Pat Fre Mar | Abel Joseph Mizzi | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 1991-1992 |
36 | Neloup | Archibald Mizzi | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 1991-1992 |
37 | Ryanne | Henry Attard | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 1991-1992 |
38 | 250 Anniversarju | John Theuma | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 1991-1992 |
39 | Bonpacello | Vincenzo Ciappara | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 1991-1992 |
40 | Little Shawn | Abel Joseph Mizzi | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 1991-1992 |
41 | La Corrida | Archibald Mizzi | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 1991-1992 |
42 | Il-President il-Ġdid | Emmanuel Bugeja | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 1991-1992 |
43 | Manweli | Anthony Aquilina | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 1991-1992 |
44 | Elrenia | Brian Bugeja | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 1991-1992 |
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
45 | F'Għeluq il-Mitt Sena | Abel Joseph Mizzi | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 1993-1994 |
46 | Lil Fundaturi Ġiuseppe Farrugia | Archibald Mizzi | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 1993-1994 |
47 | Lil Bandisti u Soċi | Henry Attard | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 1993-1994 |
48 | Tal-Werqa | Archibald Mizzi | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 1993-1994 |
49 | Festa ta San Ġorġ Association Toronto | Archibald Mizzi | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 1993-1994 |
50 | Lil Attivisti Soċi Nisa | Abel Joseph Mizzi | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 1993-1994 |
51 | Il-Bandalora l-Ġdida | John Theuma | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 1993-1994 |
52 | Lis-Surmastrijiet Diretturi tas-Soċjeta | Raymond Sciberras | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 1993-1994 |
53 | Lil Presidenti tas-Soċjeta | Alfred Farrugia | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | Boffa Studios | Joseph Boffa Jnr | 1993-1994 |
No | Marches | Composer | Productions | Recording Studios | Recording Engineer | Year |
54 | Lilly | Archibald Mizzi | Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri | Owen Caruana | 2023 | |
55 | Kumitat Ġdid | Christopher Tanti | Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri | Owen Caruana | 2023 | |
56 | Isaac iċ-Ċiċċa | Mario Testa | Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri | Owen Caruana | 2023 | |
57 | Giorgio Il-Lofty | Andrew Coleiro | Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri | Owen Caruana | 2023 | |
58 | Noah Francesco | Peter Cini | Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri | Owen Caruana | 2023 | |
59 | 19 ta' Ġunju 1939 | John David Zammit | Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri | Owen Caruana | 2023 | |
60 | Nath Mik | Archibald Mizzi | Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri | Owen Caruana | 2023 | |
61 | Christopher Colombus | Joseph Azzopardi | Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri | Owen Caruana | 2023 | |
62 | Nenu tal-Katuba | Richard Bugeja | Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri | Owen Caruana | 2023 | |
63 | Mimosa | Vincenzo Ciappara | Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri | Owen Caruana | 2023 | |
64 | Festa Grandjuża | Adrian Sciberras | Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri | Owen Caruana | 2023 | |
65 | L-Aħmar Rebbieħ | Andrew Coleiro | Għaqda Mużikali San Ġorġ Martri | Owen Caruana | 2023 |
Innijiet
No | Marches | Composer | Lyrics | Productions |
66 | Tislima lill-Għaqda tan-Nar 23 ta'April | Archibald Mizzi | George Bianchi | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri |
67 | Innu Popolari Fjur tal-Martri | Ġiuseppi Camilleri | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | |
68 | Innu Marċ Ġorġi Tagħna | Archibald Mizzi | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | |
69 | Innu Marċ Tal-Banda | Abel Joseph Mizzi | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | |
70 | Innu Marċ Banda San Ġorġ Martri | Anton Muscat Azzopardi | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | |
71 | Innu Marċ Banda San Ġorġ Martri | Abel Joseph Mizzi | Għaqda Mużikali San Ġorg Martri | |
72 | Ħruġ tal-Istatwa (1985) | Irrekordjat dirett minn Emanuel Portelli |