Difference between revisions of "Bandmasters"
Jump to navigation
Jump to search
(Arranged Page: Bandmasters) |
(Arranged Page: Bandmasters) |
||
Line 12: | Line 12: | ||
|- | |- | ||
| [[Alfred Calleja]] | | [[Alfred Calleja]] | ||
|- | |||
| [[Alfred Farrugia (Bandmaster)]] | |||
|- | |- | ||
| [[Alfred P. Hare]] | | [[Alfred P. Hare]] | ||
Line 298: | Line 300: | ||
|- | |- | ||
| [[Herbert Pace]] | | [[Herbert Pace]] | ||
|- | |||
| [[Hermann Farrugia Frantz]] | |||
|- | |- | ||
| [[Ian Mallia]] | | [[Ian Mallia]] | ||
Line 400: | Line 404: | ||
|- | |- | ||
| [[Luiġi Vella]] | | [[Luiġi Vella]] | ||
|- | |||
| [[Mauro Farrugia]] | |||
|- | |- | ||
| [[Manuel Pirotta]] | | [[Manuel Pirotta]] |